Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

logotyp

Informacja o utrudnieniach w ruchu

W związku z organizacją „Gminnego Biegu po Siekierkę” w dniu 8 czerwca 2024 r. z uwagi na bezpieczeństwo uczestników biegów, uprzejmie informujemy o czasowych wyłączeniach z ruchu dróg na terenie miejscowości Siekierczyn i Wesołówka.

Wstrzymanie ruchu kołowego będzie miało miejsce w godzinach od 9:00 do 14:00 i dotyczy parkingu oraz drogi wjazdowej na Teren Rekreacyjno-Sportowy w Siekierczynie od strony drogi powiatowej numer 2447D z kierunku Wesołówki oraz odcinków tras biegów obejmujących:

  • drogę gminną nr 109643D relacji Wesołówka – Pisarzowice,
  • drogę powiatową nr 2447D relacji Wesołówka – Siekierczyn,
  • drogę gminną nr 109647D relacji Siekierczyn Teren Rekreacyjno-Sportowy – Stacja Wodociągowa.

W tych godzinach dla pojazdów będzie dostępny parking przy drodze powiatowej 2454D (od strony Siekierczyna) oraz przy Szkole Podstawowej w Siekierczynie.

Organizator wyraża chęć pomocy wszystkim osobom, które w dniu 08.06.2024 r. będą realizowały grupowe przejazdy pojazdów np. związane z uroczystościami okolicznościowymi. Każdy przypadek takich przejazdów zostanie przeanalizowany indywidualnie, a ich organizator otrzyma od organizatora biegu szczegółowe informacje dotyczące możliwych do zrealizowania rozwiązań logistycznych.

Kontakt z organizatorem biegu: 502 656 920.

Za powstałe utrudnienia z góry przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

 

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „JEZIORNA” w Siekierczynie